ÜYELİK
MENÜ

Atlas Mali Müşavirlik Ve Bağımsız Denetim A.ş.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Bağımsız Denetçi

Zeytinburnu / İstanbul

Atlas Mali Müşavirlik Ve Bağımsız Denetim A.ş. Hakkında

ATLAS MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. yerli ve yabancı şirketlerin vergi, denetim ve yönetim danışmanlığı ihtiyaçlarını, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir mali müşavirlik danışmanlık ve denetim firmasıdır.

ATLAS MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. unvanıyla 2017 yılında kurulan şirketin ortaklarının tamamı Mali Müşavirlik belgesine sahip kişilerdir.

Amacımız, müşterilerimizin güvenilir danışmanı olarak, yakın ilişkiler içerisinde, ihtiyaçlarına en uygun profesyonel çözümler sunmaktır.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

MUHASEBE SİSTEMLERİNİN KURULMASI

Muhasebe sistemini şirket bünyesinde kurmak isteyen müşterilerimize, bu sisteminin kurulması, şirket bünyesinde hali hazırda kurulu muhasebe sistemi olan müşterilerimize sistemin etkin ve verimli çalışması konularında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

E-HİZMETLER

Beyanname, bildirimler, belgeler ve defter kayıtlarının elektronik ortamda oluşturulması, Maliye Bakanlığı’nın şirketleri eş zamanlı ve hızlı bir şekilde denetlemesine ve çapraz kontroller yapabilmesine imkan vermektedir. Bu gerekçelerle Maliye Bakanlığı, bazı mükellefler için e-dönüşümü zorunlu kılarken, bazı mükellefler için isteğe bağlı olarak e-dönüşüm seçenekleri sunmuştur. Çözüm ortaklarımızla birlikte, mükelleflerin e-dönüşüm sürecinde hem teknik destek hem de mevzuata uyum desteği sağlıyoruz. Yeni nesil ödeme kaydedici cihaz sistemlerinin kurulmasına destek hizmetleri.

Bu kapsamda verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir: 

Zorunlu Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hesabının alınması ve etkin kullanılması.

e-Fatura ve e-Arşiv uygulamasına geçiş sürecinde ve sonrasında danışmanlık hizmetleri,

e-Defter uygulamasına geçiş sürecinde ve sonrasında danışmanlık hizmetleri,

YÖNETİM RAPORLAMALARI

Mevzuat gereği düzenlenen finansal raporlar genellikle şirket yöneticilerinin ihtiyaç duyacağı bütün bilgileri içermeyebilir. Şirket yöneticileri, finansal raporlardaki bilgilerin yanı sıra, başta satın alma, imalat, satış ve nakit hareketleri olmak üzere çok daha detaylı bilgilere çok daha kısa periyotlarla ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla düzenlenen yönetim raporları sayesinde, şirket yöneticileri mevcut durumu yakından takip ederek, gerekli aksiyonları almadan önce doğru analizler yapma ve riskleri tespit etme imkanına sahip olmaktadır. Sunduğumuz yönetim raporlaması hizmetlerinin amacı, şirket yönetiminin şirkette gerçekleşen tüm faaliyetler hakkında detaylı bilgileri zamanında edinerek, etkili bir yönetim kurmalarını sağlamaktır. Düzenlediğimiz yönetim raporlarının şirket yöneticilerinin ihtiyaçları karşılayabilmesi için en uygun formatı müşterilerimizle birlikte belirliyor, aylık, üç aylık veya yıllık olmak üzere belli periyotlarla sunuyoruz. 

Yönetim danışmanlığı hizmetlerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır:

İç kontrol ve iç denetim sistemleri kurulması,

Şirket yeniden yapılandırmaları,

Kurumsal yönetim danışmanlığı,

Muhasebe ve finansal raporlama danışmanlığı,

Bütçeleme sistemi kurulması,

Maliyet kontrol sistemi kurulması.

Soru Sor

Güvenlik Kodu

SORU CEVAP

Henüz soru sorulmamış

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş

FOTOĞRAF GALERİSİ (2)

VİDEOLAR

    Henüz video eklenmemiş

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

ATLAS MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.

Ali Rıza Gürcan Cd. Eski Çırpıcı Yolu Sk. Merter Meridyen İş Merkezi No:1 Kat:6 D:241/D 34010 Merter / İstanbul

Zeytinburnu / İstanbul - Avrupa

Telefon: (0532) 373 28 12

Fax: (0212) 544 00 62

İLETİŞİM FORMU

e-Mükellef

Muhasebeciler.com.tr - Lokasyona Göre Muhasebe Bürolarını Listeleyin © 2021