ÜYELİK
MENÜ

Art Muhasebe Ve Danışmanlık

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Bakırköy / İstanbul

Art Muhasebe Ve Danışmanlık Hakkında

ART MUHASEBE olarak Muhasebe, Mali Müşavirlik ve Kurumsal Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

İş hayatında dürüstlük, mesleki tecrübe ve deneyim büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle müşterilerimize, en iyiyi, en kaliteliyi, uygun fiyatlı dürüst hizmeti verebilmeyi ART MUHASEBE MÜŞAVİRLİK VE DANIŞMANLIK OFİSİ kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

ART MUHASEBE olarak kaliteli hizmetin kazancı getireceği bilinciyle kalitemizden ödün vermeden 1973 ten beri sektörün içinde hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve ortak paylaşımlarla çalıştığımız hukuk departmanımız, Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim ekiplerimizle bugünün ihtiyaçlarını da dikkate alarak, ileriye dönük yeni altyapı ve yeni hizmet alanları ile beraber, doğru ve hızlı hizmet anlayışını mükelleflerimiz için amaç edinmiş bulunmaktayız. 

Üstadlarımızdan devraldığımız bugün uzmanlardan oluşan kadromuzla yaklaşık 50 yıldır mesleğe ve sektöre hizmet vermekteyiz.  

Misyon & Vizyonumuz

Misyon

Görev Anlayışımız


Sağladığımız müşavirlik  ve danışmanlık hizmetlerinde mesleki etik kuralları ve toplumun menfaatlerini gözeten bir duruş sergilemek,

Müşterilerimizle aynı motivasyon ve heyecanı paylaşan uzman ekipler oluşturmak,

Müşterilerimizi birer iş ortağı olarak görmek, deneyim, profesyonel uzmanlık ve kaynaklarımızı kullanarak tüm tarafların yarar sağlayacağı uzun süreli bir ilişki kurmaktır.

 
Vizyon

Yarınlara Bakışımız


Müşteriye özel ve onların ihtiyaçlarını gözeten çözümlerle fark yaratmak, mesleki gelişimin bir parçası olmak için evrensel ilkeler doğrultusunda yeniliklere öncülük etmek üzerine kuruludur.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

ART MUHASEBE

Şirket kuruluşu..

Kurnmayı düşündüğünüz işinizde, size en uygun işletmenin seçiminde yanınızdayız. 

Yerli ve yabancı sermeyeli şirketlerin kuruluş işlemlerini profesyonel çözüm ortağınız olarak, pratik ve opsiyonel çözüm önerileriyle hızlı bir biçimde sonuçlandırmaktayız...

Sicil hizmeti...

Şirketinizin genel kurul, deviri/birleşmesi, adres/ünvan/sermaye/ortaklık yapısı değişiklik işlemlerini titizlikle takip ediyoruz...

Bordrolama hizmeti...

Personellerinizin OUTSOURCİNG olarak her türlü bordrolama ve özlük işlemlerini takip ediyor ve SOFT ORTAMDA raporluyoruz..

Cari hesap takibi...

Müşteri alacaklarınızı ve satıcı borçlarınızı takip ediyor, belgelendiriyor ve sürekli güncel bilgiler halinde SOFT ortamda isteğinize uygun olarak anlık raporluyoruz.....

Defter tutma...

Yasalara göre takibi zorunlu DEFTERLERİNİZİ yasaların öngördüğü usul ve şekil şartlarına uygun olarak kayıt ediyor, muhafazasını ve izahlarını yapıyoruz.

Uyuşmazlık hizmeti..

Vergi mahkemeleriyle danıştay nezdinde her türlü vergi dava ve temyiz dilekçelerini hazırlıyor ve takibini yapıyoruz...

Gözetim hizmeti...

Vergi incelemeleriniz öncesi incelemeye hazırlık, inceleme devam ederken ve sonuçlanıp inceleme raporuna dönüşene kadarki süreci adınıza takip etmekteyiz.

Kontrol & Revizyon...

Personel hileleri ve yolsuzluklarını önleyici tedbirler alınmasını sağlamaktayız...  
Muhasebe kayıtlarınızı tek tek incelenmekteyiz, her bir işlemin 
yasalar karşısındaki durumlarını değerlendirilmekteyiz..

Yönetim danışmanlığı

Muhasebe ve raporlama sisteminizi kuruluyor, kontrol ediyor ve raporluyoruz....
Muhasebe ile ilgili bilgi teknolojilerini yakından takip ediyor, işletmenize uyarlıyoruz...

Soru Sor

Güvenlik Kodu

SORU CEVAP (5)

 • Adnan güler
  Adnan güler
  05.11.2021 20:22

  Merhaba ben Adnan güler var olan yurtdışı şirketini Türkiye'ye açma kararı aldık alanımız uluslar arası global fuar sergi bizimle çalışacak işine hâkim uluslararası iş deneyimine sahip bizde sizi küçük çapta araştırdık sizi bulduk demek istediğim bizimle çalışmak firmanın bütün kollarını yöneterek çalışmak ister misiniz telefonunuzu bekliyoruz saygılarımla Adnan güler.

 • Sinem Gökmen
  Sinem Gökmen
  09.08.2021 21:33

  Merhaba iş yerimde aylık ibraneme imzalatıyorlar ibranamede maaş,yol,yemek,kıdem tazminatı ve ihbar tazminatı tüm haklarımı aldım yazıyor şunu sormak istiyorum işyeri işveren çıktısı olarak sigortada gösterirse kıdem tazminatı hakkım olurmu imzaladığım kağıtlar sorun oluştururmu

 • Ahmet
  Ahmet
  10.02.2021 22:40

  Merhaba, Unity marketinden 2018'den beri yıllık ve tek seferlik ödeme olarak 100 dolar civarında para kazandım. 2019'da 2 defa ödemiş olabilirler emin değilim. O da en fazla 150 dolar. Vergisini ödemeli miydim ? Ödemem gerekiyorsa eğer "Pişmalık İle Beyan" ile beyan ederken şirket açmalı mıyım ? Açıkçası bu vergi olayları yüzünden unity hesabımı kapadım.

 • Mustafa güllü
  Mustafa güllü
  10.11.2020 11:12

  Merhaba, bazi firmalar müşterisine mal satıp faturasını kesiyor. Fakat müşterisi firmanın tedarikçisine k.kartiyla ödeme yapıyor. Muhasebesel olarak nasıl bir yol izlenmeli. Tedarikçiyle nasıl mahsuplascak

 • Burak Bingöl
  Burak Bingöl
  23.10.2020 00:22

  Merhabalar iyi günler bir sorum olacaktı Ben 10.08.2018 tarihinde bir Kebab salonunda işe başladım ve girişimde 17 yaşındaydım bana sigorta yapmadılar çıkmışım 10.09.2019 civariydı ben toplam 14 ay çalıştım orada o geçmiş dönemin sigortasını yatırabilir mi öyle birşey mümkün mü??

FOTOĞRAF GALERİSİ

Henüz fotoğraf eklenmemiş

VİDEOLAR

  Henüz video eklenmemiş

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Art Muhasebe

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:101 / 9 BAKIRKÖY / İSTANBUL

Bakırköy / İstanbul - Avrupa

Telefon: (0507) 554 45 27

İLETİŞİM FORMU

e-Mükellef

Muhasebeciler.com.tr - Lokasyona Göre Muhasebe Bürolarını Listeleyin © 2022