ÜYELİK
MENÜ

Okan Özbek

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Battalgazi / Malatya

OKAN ÖZBEK Hakkında

Okan ÖZBEKMali Müşavir

1977 Malatya Merkez Çilesiz Mahallesi doğumluyum. İlkokulu Şehit Feyzullah Taşkınsoy ilköğretim okulunda tamamladım. Daha sonra ortaokul ve lise öğrenimimi Hacı Ahmet Akıncı lisesinde bitirdim.

1996- 1998 yılında İnönü Üniversitesi Malatya Meslek Yüksek Okulu Muhasebe bölümünü bitirdim.  1999 yılında ilk defa açılan DMS(KPSS) sınavında İstanbul Vergi Dairesi Vergi Memurluğunu kazandım. Fakat işe başlamamı yaptırmadım. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Bölümünü tamamladım.

Kısa bir süre Emekli SSK Bölge Müdürü Mali Müşavir Mesrur DİRİCAN 'ın yanında daha sonra da bir süre Mali Müşavir Mahmut Üner ÖZER'in yanında çalıştım. Yine Malatya’nın ilk Mali Müşavirlerinden İlter ÇIRPICI ‘nın yanında çalışmaya devam ettim. Staj başlama sınavını ve staj süresini burada geçirdim. Staj tamamlama sınavını tamamladıktan sonra 1 Mayıs 2008'den itibaren meslek hayatına atılmış bulunmaktayım.  Evli ve 3 çocuk babasıyım.

EĞİTİMLER / SERTİFİKALAR

Türkiye Muhasebe Standartları Eğitimi | Malatya SMMM Odası

Proje Döngüsü ve Proje Yazma Eğitimi | Fırat Kalkınma Ajansı

Hibe Faydalanıcıları için Proje Avrupa Birliği İKG-HİT İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi Kaynaklarının Geliştirilmesi Hibe Programı ( Ankara )

Proje Bitim Notları Hakkında Avrupa Birliği İKG-HİT İnsan Kaynakları Eğitim Kaynaklarının Geliştirilmesi Hibe Programı (Kayseri)

Sivil Toplum Kuruluşları Farkındalık Yaratma Eğitimi | ÇEDEKO Çevresel Değerleri Koruma Derneği

Berrak Sevgi Projesi (Avrupa Birliği Projesi) Evde Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi | Malatya İl Özel İdaresi  

VERDİĞİM EĞİTİMLER & ALDIĞIM GÖREVLER

25.03.2011 - 10.07.2011 tarihleri arasında yürütülmekte olan Öğrenen Kadın Güçlü Kadın SODES Sosyal destek projesi kapsamında Bilgisayarlı Muhasebe kursunda eğitmen olarak görev  yaptım. 13 hafta sonu ve 13 de hafta içi öğrencisi olmak üzere 26 bayan öğrenciye Bilgisayarlı Muhasebe dersleri verdim. Kurs sonunda  kursiyerlerin tamamı Halk eğitim merkezi tarafından düzenlenen sınavda başarılı olarak sertifikaya hak kazanmışlardır.

İnsan kaynakları geliştirilmesi programı kapsamında "METAL SEKTÖRÜ KOBİLERİNDE  VERİMLİ İSTİHDAM İÇİN YENİ VİZYON PROJESİNDE MALATYA MADENİ EŞYA SANATKARLARI" oda üyelerine 07.02.2011 - 04.03.2011 tarihleri arasında Muhasebe ve Finansal Yönetim derslerini verdim.

Malatya Valiliği İl Özel İdaresi tarafından yürütülmüş olan "Berrak Sevgi Projesi BESEP İsimli Avrupa Birliği" Projesinde Proje Mali Müşaviri olarak 01.08.2011 - 31.07.2012 tarihleri arasında görev aldım. Projeyi başarıyla tamamlayarak Merkezi Finans İhale Birimine dosyaları teslim etmiş bulunmaktayız.

Malatya Valiliği İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü tarafından yürütülmüş  olan "Girişimci Gençleri Destekleme Projesi" adı altındaki SODES Sosyal Destek projesinde Proje Muhasebe sorumlusu olarak görev aldım.

Malatya Valiliği İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yürütülmüş olan "Hanımellerinden Malatya’ya Çiçekler" adı altındaki SODES Sosyal Destek projesinde Proje Muhasebe sorumlusu olarak görev aldım.

Malatya İl Özel İdaresi tarafından kazanılan ve yürütülen "Gözlerimde Sevinç Çevremde Mutlu İnsanlar Sodes Projesinde" Proje Mali Müşaviri olarak görev aldım.

Malatya İl Özel idaresi tarafından kazanılan ve yürütülen "Mesleki Eğitimle Kente Adaptasyon Projesi Sodes Projesinde" Proje Mali Müşaviri olarak görev aldım.

ÜYE OLUNAN VAKIF, DERNEK VE ORGANİZASYON V.B. KURULUŞLAR

ÇEDEKO Çevresel Değerleri Koruma Derneği (2009)
Malatya Kent Konseyi (2010)

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

HİZMETLERİMİZ

Mali Müşavirlik Hizmetleri

3568 Sayılı Yasa Çerçevesinde Defter Tutma

Beyannamelerin tanzimi ve bildirgelerin düzenlenmesi

Şirket Kuruluşları, Anonim, Limited, Kooperatif ve diğer sermaye şirketlerinin işlemleri

KDV İade ve beyanlarının tanzimi

İhracaat ve yatırım teşvik belgelerinin alınması ve işlemleri

Proje Danışmanlığı

AB Projeleri

KOSGEB Destekleri

Kobi Projeleri

SODES Projeleri

Tarımsal Altyapı ve Damla Sulama

Kırsal Kalkınma Yatırımları

Girişimcilik ve İnovasyon

Eğitim ve Hizmet Alım İşleri

kalkınma Ajansı Projeleri

Turizm ve Çevre Altyapısı

İPARD

Diğer Hizmetler

Marka, patent tescilleri

TSE izinlerinin alınması

İnceleme ve uyuşmazlıkların çözülmesi

Genel kurulların yapılması, sermaye arttırımları, şirket birleşmeleri ve değişiklikleri

Soru Sor

Güvenlik Kodu

SORU CEVAP

Henüz soru sorulmamış

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş

FOTOĞRAF GALERİSİ (6)

VİDEOLAR (1)

  • DEVLET DESTEKLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

HAMİDİYE MAHALLESİ MİMAR SİNAN CADDESİ NO:4 KIBRIS APT. KAT:4 / 8 BATALGAZİ MALATYA

Battalgazi / Malatya

Telefon: (0532) 227 50 05

Fax: (0422) 325 48 49

İLETİŞİM FORMU

Muhasebeciler.com.tr - Lokasyona Göre Muhasebe Bürolarını Listeleyin © 2020